Sesje fotograficzne z drona | Zdjęcia nieruchomości z wysokości | Fotografie miast i wsi | Inspekcje i inne usługi dronem

Funkcjonujemy w czasach komunikacji obrazem, można o nieruchomości powiedzieć wiele słów. Wystarczy kilka zdjęć aby przekazać to samo, tylko w atrakcyjny i nowoczesny sposób.

Zdjęcia z drona to znakomite uzupełnienie sesji fotograficznych nieruchomości wykonanych z poziomu terenu. Działki, osiedla, wsie, fragmenty miast, pola, lasy, łąki, domy, bloki, biurowce, hotele, restauracje, magazyny, fabryki, zakłady usługowe i produkcyjne, budynki, budowle, infrastruktura – można, a właściwie warto ,pokazać z różnych, często zaskakujących perspektyw.

Fotografie z drona dają pełen obraz obszaru, przestrzenne spojrzenie na okolicę i podkreślają walory lokalizacji. Zdjęcia z wysokości przyciągają uwagę, sprawiają, że prezentacja fotograficzna jest wszechstronna i kompletna.

Funkcjonujemy w czasie pandemii,  która znacznie ogranicza możliwość spotkań. Zdjęcia z drona zastąpią każdą wstępną wizytę klienta – inwestora, gdyż pokazują nieruchomość jak na dłoni. Oglądający fotografie ma poczucie jakby tam był osobiście, ma do dyspozycji klasyczne kadry z linii horyzontu, z każdego kierunku świata, zdjęcia prostopadłe do powierzchni z małej lub dużej wysokości, panoramy 180 oraz 360.

Polecam kompleksowe sesje nieruchomości – zdjęcia wnętrz, fotografie obiektów na zewnątrz z poziomu terenu i zdjęcia nieruchomości z wysokości. Zapraszam do obserwowania moich profili na Instagramie i Facebooku. 

Oferujemy

Filmy Full HD oraz 4K

Oferujemy wykonywanie ujęć filmowych w formatach Full HD oraz 4K.

Panoramy lotnicze

Oferujemy panoramy 180 stopni, 360 stopni oraz panoramy sferyczne

Fotografia lotnicza

Wykonujemy zdjęcia lotnicze na potrzeby inwestycji, budowlane oraz widokowe

Timelaps

Wykonujemy filmy poklatkowe ułożone w film, który tworzy tzw. timelaps. Szczególnie przydatne w inwestycjach.

Pytania i odpowiedzi

Galeria zdjęć z drona